אוהל מקלחת / שירותים

אוהל מקלחת

תוכן עניינים מהיר

צריכים להתקלח בשטח ומרגישים שאין לכם פרטיות? אוהל מקלחת שטח יאפשר לכם להתקלח ולהחליף בגדים בדיסקרטיות גם כאשר אתם מצויים בשטח. במאמר זה נספק לכם את כל המידע אותו יש לדעת אודות סוג זה של אוהל והסוגים השונים של אוהלי המקלחת הקיימים. קריאה נעימה.

נשארים נקיים גם בשטח – אוהל מקלחת

מעוניינים לחוות את המדינה שלנו בקמפינג נהדר ולהתחבר לטבע? נהדר! חוששים מעט משום שאין בקמפינג מקלחת ואילו אתם אינכם מוכנים לוותר על הניקיון וההיגיינה שלכם גם כאשר אתם בשטח? כיום, אין שום צורך לוותר, שכן כל אחד שמעוניין בכך יכול להקים ובקלות אוהל מקלחת שטח. מעוניינים להזמין מראש אוהל מקלחת שטח וכן שירותים? המשיכו לקרוא מאמר זה.

כל הסיבות לקניית אוהל מקלחת לקמפינג

 •  שומרים על ניקיון הגוף – הם יאפשרו לכם לשמור על הניקיון שלכם בתנאי שטח.
 •  מתקלחים בפרטיות – הם יאפשרו לכם להתקלח תוך שמירה על הפרטיות שלכם.
 • כל יום וכל שעה – תוכלו להתקלח בהם בכל שעה בה אתם בוחרים.
 •  ניוד – תוכלו לסחוב אותם בקלות, שכן רובם קלי משקל ומותאמים לטיולי שטח וקמפינג.
 • עמידות למים – הם יאפשרו לכם להישאר יבשים גם בימים בהם מזג האוויר סוער.
 • בניה קלה – הם קלים להרכבה ופירוק
 • היצע רחב – הם מוצעים במגוון רחב של מידות, דגמים וצבעים וכל אחד יכול למצוא את האוהל
  המתאים להרכב שלו.
 • התאמה לכל מזג אוויר – הם אידיאלים להגנה מפני השמש החמה, הגשם, יתושים, מקקים ושאר
  מרעין אשר הופכים את הקמפינג לעיתים מברכה לקללה.
 • קיפול ואחסון קלים – רוב האוהלים כוללים תיק מיוחד לנשיאת שטח שהופך את סחיבת האוהל לקלה ביותר. 
 • סוככים ווילונות – אוהל מקלחת שטח יאפשר לכם לשמור על הפרטיות שלכם גם בשטח. חלק מהאוהל מגיע עם סוככים מיוחדים שמאפשרים פרטיות או וילונות למקלחת המאפשרים שמירה על הפרטיות.
 

אוהל מקלחת שטח – חשוב שתדעו

נכון להיום יש אוהלים מיוחדים הכוללים שירותים בלבד, מקלחת בלבד או שילוב של מקלחת ושירותים. הצורה של האוהל היא אנכית, מלבנית ולעיתים הצורה קצת מחודדת כלפי מעלה. בדרך כלל הגובה של אוהל זה קצת יותר מהגובה הממוצע של אדם והרוחב הוא כ – 2.2 מטרים. יש אפשרות שהאוהל יכלול דלת אחת או שתי דלתות, כאשר הסגירה של הדלתות היא מהצד הפנימי של האוהל.

ברוב המקרים הבד של אוהל מקלחת שטח הוא בד ניילון או בד מסוג לבנסן. בדרך כלל הצפיפות של הבד גבוהה והוא עמיד בפני השפעת קרני האולטרה סגולות. כל אלו מאפשרים שימוש באוהל בכל עונות השנה, קיץ, חורף או עונות המעבר. אוהל זה אינו נרטב, הוא אינו דוהה, לא מאפשר כניסה של רוח ובדרך כלל קל מאוד לנקות ולשטוף אותו. יתרונות נוספים של אוהל מסוג מקלחת שטח הם שרוב האוהלים מסוג זה קלי משקל וקטנים, כך שניתן לנייד אותם בקלות במהלך הטיול.

מבחינת העיצוב של אוהל מקלחת שטח ניתן לומר שקיים תופסן שמחזיק את ראש המקלחת, כיסים מיוחדים המשמשים למטרת שמפו, סבון וחומרים נוספים בהם משתמשים במקלחת. כמו כן, פעמים רבות המקלחת מכילה חלון או חלונות למטרת אוורור האוהל. היתרון הגדול של אוהל מסוג זה הוא היכולת לפרק ולהרכיב אותו במהירות.

אוהל מקלחת שטח – שימושים שונים

בניגוד למה שנהוג לחשוב, אוהל מקלחת שטח מתאים גם לשטח, אך לא רק. יש פעמים בהם ניתן לראות אותו גם במתחמי גינה ופארקים שונים, דבר אשר מאפשר לעובדי המקום להתרענן לאחר יום עבודה עמוס ומיוזע.

יכולים להשתמש באוהל זה גם במקרים בהם מעוניינים לשכור מקום לקיץ לתקופה קצרה , מקום אשר אינו כולל מקלחת. המטרה העיקרית של אוהל זה היא לספק אפשרות של ניקיון והיגיינה גם אם נמצאים באמצע הטבע. דבר שחשוב לבריאות של כל אחד ואחת מאיתנו.

פעמים רבות אנשים שיוצאים לקמפינג או לטיולים שונים מוצאים את עצמם חוזרים ממסלול הטיול באותו היום ומגלים שהם נעקצו, התלכלכו או נשרטו על ידי שיחים ועצים בסביבה. כמו כן , יש מצבים שטיול בסביבה מלאה בעצים יוביל להידבקות בקרציות או חרקים במקום. 

הדבר הראשון והחשוב אותו יש לעשות הוא לדאוג לנקות ולחטא את המקומות הבעייתיים. כך ניתן יהיה להיות בטוחים שיש איך לנקות ולהתנקות מכל מיני סכנות שבדרך ולשמור על עור נקי והיגיינה, דבר אותו לא ניתן להשיג על ידי שימוש במטליות לחות לניקוי העור. 

בשורה התחתונה, אוהל מקלחת שטח יעזור לכם לשמור על הבריאות שלכם ועל ההיגיינה של הגוף שלכם.

תכנון מקדים – קניית אוהל מקלחת

חשוב לבצע תכנון מקדים טרם קניית אוהל מקלחת. תכנון זה יכלול מענה על השאלות הבאות:

 • תדירות – מהי התדירות שבה אתם מתכננים להשתמש באוהל זה.
 • יעילות – האם אתם מעוניינים באוהל שקל להרכבה ופירוק.
 • פרטיות – האם הפרטיות שלכם בשטח חשובה לכם.
 • מקום – מהו גודל האוהל בו אתם מעוניינים? מהו המרחב הנדרש.
 • התאמה אישית – האם אתם זקוקים לאוהל רחצה בו תוכלו להשתמש גם בעונות הקרות של השנה.
  כיום, יש אוהלים המותאמים למזג אוויר חורפי ויש גם אפשרות להזמין אוהל מקלחת שטח הכולל
  מערכת חימום סולארית אשר עוזרת בחימום המים טרם שימוש.
 

בחירה נכונה של אוהל מקלחת שטח

1. לא תופס מקום – חשוב לוודא שניתן לארוז את האוהל במהירות לאריזה קומפקטית אשר אינה
תופסת מקום בעת הטיול שלכם. חשוב לוודא שאתם מקבלים את האוהל עם קייס המותאם לו, כך
שיהיה נוח לסחוב אותו.

2. קלות תפעול – חשוב לקנות אוהל מקלחת שטח אותו ניתן להרכיב במהירות ובקלות וכן לפרק אותו
באותה מידה, שהרי הדבר האחרון בו מעוניינים הוא להתחיל ולהסתבך בקמפינג או בכל מקום חיצוני
אחר בתפעולו והרכבתו של האוהל.

3. רכיבים – חשוב לוודא שהאוהל מגיע עם כל מה שצריך. רוב האוהלים מגיעים עם 4 יתדות ותמיד יש לברר ולקנות מראש את שאר הדברים בהם יש להשתמש על מנת להקים אותו. פעמים לא מעטות
מוצעים אוהל מקלחת חיצונית לשטח ויש לקנות רכיבים כמו למשל דוש מקלחון חיצוני, יתדות
למתיחת היריעות בד שלו ועוד.

4. חומר – החשיבות של החומר ממנו עשוי האוהל גבוהה שכן החומר הוא זה שיקבע מה תהיה רמת
העמידות של האוהל שלכם. כמו כן, אם תוכלו להשתמש בו גם בתקופות גשומות ובתקופות חמות.

5. מידות – חשוב להתאים את המידות לכמות ומידות האנשים אשר ישתמש בו. ברוב המקרים אוהל
השוקל עד 2 ק"ג וגובהו עד 2 מטר וקוטרו כ- 120 ס"מ, יהיה אידיאלי לכל טיול.

6. כיסוי לאוהל – חשוב לוודא שהאוהל מגיע עם כיסוי אשר מאפשר ליהנות מדיסקרטיות בעת הטלת
צרכים.

7. שילוב – כיום, יש אפשרות לקנות אוהל משולב, כלומר אוהל למטרת מקלחת שטח וחדר החלפת
בגדים או אוהל המשלב בין מקלחת לשירותים בשטח.

8. רצפת האוהל – ניתן לקנות אוהל שכולל רצפה מיריעת ברזנט או סוג אחר של בד העמיד בפני מים.
דבר אשר מונע עמידה על הרצפה הרטובה בעת השימוש במקלחת ומונע כניסה של לכלוך ופסולת
כאשר אתם מכבסים את הבגדים. רוב המקלחונים מגיעים עם רצפה ניתנת להסרה.

לסיכום, בחירת אוהל תיעשה בהתאם לתקציב הקיים ברשותכם, תנאי מזג האוויר של אותה העונה בה אתם מתכננים לצאת לקמפינג והרכב האנשים שמתכננים להשתמש באוהל. כאשר אתם מחפשים אוהל מקלחת שמתאים לשטח חשוב מאוד לוודא שהוא עשוי מחומרים איכותיים, שהוא עמיד בפני מים, שהבד שלו עמיד בפני קרעים ושהוא בנוי בצורה בה תוכלו ליהנות מפרטיות מלאה בעת מקלחת ו / החלפת בגדים.

11 סוגי אוהלי פרטיות שהכי אהבתי

1. אוהל מקלחת שטח 

אוהל מקלחת שירותים בצבע כחול

 

אוהל למטרת מקלחת או הצבת שירותים בשטח. יתרונותיו של אוהל זה באים לידי ביטוי בכך שניתן לארוז את האוהל לגודל קומפקטי ולכן הוא לא תופס הרבה מקום.

יתרון מכריע כאשר נודדים עם ציוד במהלך טיול או קמפינג. בנוסף, ניתן לתפעל אוהל זה בקלות, הן מבחינת פעולת פתיחה של האוהל והן מבחינת ופירוק.

ניתן לפתוח ולסגור אוהל זה במהירות להרכיב ולפרק אותו במהירות ורבים טוענים שמדובר על פעולה האורכת מספר שניות (בדומה למנגנון הפתיחה של אוהלי POP UP). יש לאוהל תיק ייעודי והוא מגיע עם ארבע יתדות.

חשוב לדעת שישנם אוהלי מקלחת שירותים של חברות רבות, אך הסטנדרט הוא לרוב הסטנדרט של אוהל זה הינו גובה של 1.90 , הקוטר התחתון שלו הינו 120 סנטימטרים ומשקלו הכולל פחות משני קילו (1.92 ק"ג).

דגם זה של אוהל מקלחת שטח מיוצר בסין ונמכר בישראל. ניתן להזמין אוהל זה בצבע כחול
וחשוב לדעת שאין עליו אחריות.

 

2. אוהל מקלחת 2seconds – אוהל זה של חברת דקתלון (מותג מוכר בישראל), הוא אוהל אשר אידיאלי לכל אחד שמחליט לצאת לטיול / קמפינג או כל פעילות אחרות ומעוניין באוהל שיאפשר לו להתקלח ולהחליף בגדים באופן דיסקרטי.

משקלו של האוהל הוא 1.9 קילוגרם, גובהו 2 מטרים, קל לנייד אותו (ניתן לשים אותו בתיק נשיאה סגור בעל ידית), ניתן להשתמש בו גם במקרה של מקלחת סולרית. הכיסוי שלו עשוי מבד, דבר אשר מאפשר דיסקרטיות מלאה בעת מקלחת וההקמה שלו מהירה ביותר (מספר שניות בודדות).

בנוסף, חשוב לדעת שאחד היתרונות של אוהל זה הוא אריג הקל משקל ממנו הוא עשוי. אריג זה מאפשר חדירת אור לאוהל המקלחת. דבר נוסף הכלול בעת קניית אוהל מקלחת 2seconds הוא משטח הרצפה. לאוהל זה יש משטח רצפה בגודל 90 על 90 סנטימטרים.

חשוב לדעת – אין גג לאוהל וזאת מתוך מטרה לאפשר חדירת אור בעת מקלחת וליצור תחושה של מרחב באוהל. מה שכן יש בו הוא לשונית נתלית מהמקלחון הסולארי על הדופן של האוהל. כמו כן, יש בו רצועה לאחסון חפצים אישיים בעת מקלחת, כיס רשת ואפשרות לתליית המגבת באופן מסודר.

3. אוהל מקלחת Gorillas נפתח מצד הרכב – אוהל פרקטי למטרת מקלחת אשר נפתח מצד הרכב. היתרונות של אוהל מקלחת זה רבים וכוללים קיפול מהיר של האוהל לאחר שימוש, הרכבה קלה ומהירה, אוהל ברוחב מטר (לצידו של הרכב), אשר נפתח ל – 90*90*90 סנטימטרים.

חומרי האוהל כוללים חיבורי אלומיניום ברמת חוזק גבוהה, מוטות צד העשויות מאלומיניום אותן קל לקפל ומארז חזק העשוי מ – PVC המגיע בצבע שחור. בתוך אותו אוהל מקלחת.

יש שק אחסון ורשת צל בגודל 200*300. אידיאלי לכל אחד שמעוניין במקלחת פרטית בעת נסיעה ארוכה ברכב. מתאים לשטח.

4. אוהל איגלו חגור – אוהל איגלו של חברת "חגור" הוא אוהל אותו רבים בוחרים לקנות לקמפינג וטיולים. הסיבות לכך הן שהוא עשוי מחומרים איכותיים, קל משקל ומאוורר.

אוהל איגלו עשוי מבד פוליאסטר 180T הכולל ציפוי מיוד המגן מפני קרני השמש החזקים ונגד הגשם. האוהל כולל רצפה (תפורה מראש) מחומר PE. כילה בשלושת החלונות של האוהל (נגד יתושים), דלת רחבה הכוללת סגירה כפולה (בד + רשת) ופתח אוורור אותו מכסה חתיכת בד נוספת. בנוסף, ערכת האוהל מגיעה עם 4 יתדות.

המותג "חגור" מוכר מאוד בכל הקשור אל אוהלים המותאמים לנשיאה בעת יציאה לטיולים, קמפינג, פסטיבלים ועוד. נתונים טכניים חשובים אותם יש לדעת טרם קניית אוהל שטח הם:

 • משקל האוהל – בסך הכל 1.6 קילוגרמים.
 • מידות – 205 × 135 × 110 סנטימטרים.
 • תפוסה – הוא מתאים לשני אנשים.
 • סוג הפתיחה – באמצעות מוטות העשויים מפיברגלס בעובי של שבעה מילימטרים.
 • חומר – עשוי מבד פוליאסטר.
 • אחריות – כל מי שקונה את האוהל מקבל אחריות על ידי היבואן.
 

5. אוהל GigaTent – אוהל שטח אשר משמש כתא הלבשה ויכול לשמש גם כאוהל חיצוני למטרת הצללה מפני השמש, אוהל שטח חיצוני למקלחת, אוהל למטרת שירותי מחנה, אוהל שיגונן מפני הגשם בעת קמפינג ועוד. אוהל זה יספק לכם את כל הפרטיות הנדרשת לכם בשטח. 

אוהל זה קל משקל, ניתן להתקין אותו בקלות (אוהל POP UP). הוא מתקפל ומגיע עם תיק נשיאה אשר מאפשר ניוד קל ביותר. תכונות חשובות נוספות המשתייכות לסוג זה של אוהל הן שהוא מתקפל, עמיד בפני מים וניתן להרכיב אותו מיידית בכל שלב של היום ובכל שטח. אוהל זה עשוי מבד ומתאים לאדם אחד. 

ניתן להשתמש בו בשלושת עונות השנה. הוא מוצע בצבע ירוק משרת תפוסה של אדם אחד. הוא מתאים לשלושת עונות השנה, הצבע שלו ירוק, הוא שוקל 1.36 קילו. אידיאלי לטיפוס וקמפינג.
נתונים חשובים נוספים:

 • קיפול – ניתן לקפל אותו במהירות ולשים אותו חזרה בתיק הנשיאה אתו הוא מגיע.
 • חומרים – החומר ממנו הוא עשוי הוא פוליאסטר טפטה אשר נחשב חומר חזק
  ואיכותי אשר עמיד בפני מים.
 • יציבות וחוזק – האוהל יציב ועמיד וכולל מסגרת גמישה מפלדה. האוהל מגיע עם 4
  יתדות המעניקות יציבות לאוהל ותיק נשיאה.
 • משקל האוהל – 1.4 ק"ג בלבד, ניתן לקפל אותו לגודל של 50.8 ס"מ אורך * 50.8
  ס"מ רוחב * 5.08 ס"מ גובה.
  בשורה התחתונה: אם אתם מעוניינים בפרטיות בשטח, אוהל במשקל קל אותו ניתן לנייד
  ממקום למקום בקלות, אוהל המאפשר לכם התקנה מהירה ואוהל מחומרים איכותיים במחיר
  נוח, אוהל GigaTent הוא האוהל האידיאלי לכם. הושקעה מחשבה רבה בתכנון אוהל זה,
  כאשר המטרה הייתה שהוא ישרת את הקונים אותו לאורך זמן, שימוש חוזר.
 

6. אוהל WolfWise – אוהל מקלחת נייד לשטח. אוהל זה יכול לשמש כשירותים בשטח. חדר הלבשה פרטי או אוהל לשירותים ניידים. וולפוייס זכה לציון של 4.5 מתוך 5 על ידי 727 צרכני אמזון.
דברים נוספים אותם יש לדעת אודות אוהל זה:

 • עלות – מחירו של אוהל זה נמוך בהשוואה לאוהלים אחרים.
 • גוונים – ההיצע רחב וניתן לבחור האם מעוניינים באוהל בצבע כחול / ירוק וצבעים
  נוספים.
 • חומר – החומרים ממנו הוא עשוי הם פוליאסטר , בד ופלדה. מוטות האוהל
  עשויים פלדה.
 • משקל – הוא שוקל 2.49 ק"ג .
 • שיטת ומהירות פתיחה – אוהל בשיטת פתיחה של פופ אפ . ("נחום תקום").
 • חשוב לדעת טרם קניית אוהל WolfWise:
 • פרטיות מקסימלית – אם אתם מעוניינים בפרטיות מקסימלית בשטח בעת טיול, קמפינג
  ועוד, אוהל זה אידיאלי עבורכם. הרוכסן באוהל פנימי, כך שרק אתם תוכלו לפתוח אותו
  כאשר אתם בתוך האוהל.
 • תיק אחסון – מגיע עם תיק אחסון רשת גדול ורב שכבתי אותו ניתן להסיר. ניתן לאחסון בו
  כמות גדולה ומגוונת של פריטים, לתלות אותו על החלק החיצוני של האוהל ועל ידי כך
  לאוורר פריטים שונים מהאוהל. יש בתיק צד פנימי אשר משמש לאחסון ארנקים וחפצי ערך
  נוספים ועוד.
 • אוורור – האוהל מגיע עם משטח מיוחד לרצפה (שטיח רצפה), המאפשר בידוד מהקרקע.
  בנוסף, באוהל יש 3 פתחי אוורור בשלושה צדדים של האוהל אשר יגנו על הפרטיות שלכם
  ובמקביל יספקו אוורור לאוהל. באוהל יש שטיח המסייע לניקוז המים במקלחת, שכן יש לו 3
  פתחי אוורור ב – 3 צדדים.
 • דוחה מים ועמיד בפני קרני השמש- האוהל עשוי מפוליאסטר T190 חומר דוחה מים ומצופה
  בקרם הגנה כסף (ידידותי לסביבה) אשר חוסם עד 98% מקרני האולטרה ויולט המסוכנות
  של השמש. בנוסף, ציפוי זה הופך את הבד של האוהל לעבה ואטום יותר.
 • אוהל קופץ – מאפשר פתיחה וסגירה של האוהל תוך מספר שניות. בנוסף, אוהל זה קל
  משקל (2.5 ק"ג) וניתן לסחוב אותו בעת טיולים ללא בעיה או למקם אותו בנוחות בתא
  המטען של רכבכם ללא מאמץ.
 • מידות – הגודל של האוהל בעת קיפול הן 58.4 ס"מ אורך x 58.4 ס"מ רוחב. גודל האוהל
  אשר הוא פתוח: הגודל הפתוח הוא 113 ס"מ אורך x 113 ס"מ רוחב x 190 ס"מ גובה.

7. אוהל Your Choice – אוהל פופ אפ אשר יכול לשמש הן כאוהל הלבשה, אוהל שירותים או אוהל מקלחת ניידת בשטח, בעת טיול או קמפינג. כאן מדובר על אוהל POP UP נייד עם תיק נשיאה. אוהל גבוה זה מגיע במגוון רחב של צבעים מאירי עיניים (כתום, שחור, אפור, לבן, חום, ירוק הסוואה, אדום ורוד ועוד.

 • מידות האוהל הן: 1.19 מטר X 2.09 מטר X 1.19 מטר
 • מידות האוהל כאשר הוא מקופל: 66 ס"מ X 3.8 ס"מ X 66 ס"מ
 • המשקל שלו: 3.90 ק"ג . כאשר הוא מקופל משקלו 2.22 ק"ג
 • חומרים : פוליאסטר, פלדה ואריג בד.

היתרונות של אוהל זה הם:

 • עמיד – עמידות בעת רוחות ומספק הגנה מפני קרני השמש – UV. בנוסף, אוהל זה
  עמיד בפני עמידות בפני רטיבות ומים.
 •  אוהל POP UP – הפתיחה והקיפול (הסגירה) מהירים וקלים.
 • פרטיות – חשוב לדעת שגם אור בהיר בחוץ לא יחשוף את אותו אדם שנמצא
  באוהל. בכל צידי האוהל מוצמדות חתיכות בד מורחבות אטומות לרוח אשר
  מאפשרות פרטיות מקסימלית לכל אדם אשר שוהה באוהל.
 • תוספות – אוהל זה מגיע עם שתי רצועות לקיבוע של ראש מקלחת. הוא מגיע עם 2
  חלונות קטנים אותם ניתן לסגור ולפתוח בקלות עם רוכסן, דבר המאפשר אוורור
  אידיאלי של האוהל. האוהל מגיע גם עם ובו חלון עם רוכסן המאפשר תאורה טבעית
  בעת הלבשה או כל פעולה באוהל ואוורור באם אתם משתמשים באוהל זה למטרת
  שירותים. בתוך האוהל יש כיסים מובנים ורצועה מיוחדת לתליית המגבת או
  הבגדים. דלת גדולה עם פתח כפול המאפשרת כניסה ויציאה קלים ומהירים
  מהאוהל. האוהל הוא ללא רצפה, דבר המאפשר שמירה על אוהל נקי.

רוב המשתמשים באוהל זה דיווחו על כך שהם הצליחו לפתוח ולסגור אותו בפרק זמן מהיר של כ – 10 שניות. מסגרת האוהל עשויה מפלדה (חסינת חלודה). האוהל מגיע עם 4 יתדות וחבלים לתמיכה מרבית וקל נשיאה. בערכה קיימת גם שקית נשיאה לאוהל. דירוג צרכני אמזון לאוהל זה הינו 4.4 מתוך 5 כוכבים, ניקוד אשר ממצב אותו באוהל המומלצים לקמפינג, טראקים וטיולי דייג.

8. אוהל WOWCASE 1-2 – אוהל המיועד לקמפינג וטיולים. האוהל עשוי ברובו מפוליאסטר.
הוא מיועד למקסימום שני אנשים. היתרונות שלו רבים וביניהם העובדה שניתן להתקין אותו ולקפל בחזרה תוך שניות. לא צריך להרכיב אותו. משקלו קל במיוחד דבר המאפשר נשיאה קלה בעת טיול, הוא כולל תיק נשיאה. החומרים ממנו הוא עשוי מאיכות גבוהה ומבטיחים עמידות בפני מים וחסימת רוב קרני ה – UV המזיקות.

חשוב לדעת שמדובר על אוהל רב תכליתי בו תוכל להשתמש למטרת מקלחת, שירותים ומרחב פרטי להלבשה. אוהל זה חזק , יציב ועמיד לאורך זמן. שכן, הוא עשוי מפלדה מגולוונת ומגיע עם 8 יתדות אוהל בהן ניתן להשתמש בעת מזג אוויר סוער. האוהל מרווח במיוחד. יש לו עיצוב "נושם" הכולל 3 חלונות, מבנה של רוכסן כפול, שני שרוכים ותיק בו ניתן לשים את הארנק, טלפון, בגדים ועוד.

חשוב לדעת :

 • מידות האוהל כאשר מקופל – רוחב וגובה כ – 61 ס"מ. אורך כ – 5 סנטימטרים. משקל
  2.31 ק"ג.
 • מידות האוהל – אורך כ – 1.9. רוחב וגובה 1.49 מטר.משקל – 2.21 ק"ג.
 • אוהל זה מגיע בצבעי הסוואה, צבע כחול וצבע ירוק.
 • חומרי האוהל – טפטה פלדה פוליאסטר.
 • הצרכנים של אמזון נתנו לפריט זה ציון של 4.4 מתוך 5 כוכבים.

9. אוהל ROPODA – אוהל Pop Up
אוהל זה זוכה לפופולאריות רבה מצד הצרכנים וצרכני אמזון החליטו לתת לו ציון 4.6 מתוך 5. ציון גבוה למדי אשר מראה על שביעות רצון משימוש באוהל זה למטרת קמפינג וטיולים.
חשוב לדעת – מפרט ועוד:

צבעים – אוהל זה מוצע לכם בשני צבעים : אפור וכחול.

הרכב – הוא מיועד לאדם אחד בלבד.

משקלו – כ- 2.2 ק"ג

מידות – גובהו 2.1 מטר. רוחבו 1.21 מטר

חומרים – פוליאסטר, פלדה, פלסטיק

 שימוש רב תכליתי – אוהל זה מאפשר שימוש רב תכליתי כמרחב פרטי, לשימוש בשירותים, מקלחת ועוד. אוהל זה אידיאלי גם לחדר הלבשה והחלפת בגדים לצילומי חוץ וכמתקן לאחסון ומכירת בגדים.

איכות גבוהה – ניתן לקפל את האוהל תוך מספר שניות. אין צורך בהרכבת אוהל. זהו אוהל POP UP. מדובר על אוהל קל משקל אשר קל לניוד. אוהל זה כולל גם תיק נשיאה. האוהל עשוי מפוליאסטר איכותי (polyester taffeta 170T), חומר שעמיד בפני מים. האוהל כולל מסגרת פלדה אשר מבטיחה לצרכני האוהל עמידות באיכות גבוהה.

אוהל ROPODA כולל גג נשלף. כילות נגד יתושים וחורים מיוחדים למקלחת, דבר אשר מבטיח זרימת אוויר תוך שמירה על פרטיותו של המשתמש. בנוסף, ערכת האוהל כוללת תיק נלווה בו ניתן לאחסן פרטי ערך, מחצלת עם תחתית נשלפת, ווים לתאורת חירום, חבל כביסה לתלייתם של מגבות ובגדים רטובים ושמונה ניטים המיועדים לשיפור היציבות של האוהל.

10. אוהל KingCamp – אוהל זה מתאים לכל מי שמעוניין באוהל מרווח של מותג איכותי.
בניגוד לאוהלים שהצגנו עד כה, אוהל זה כולל שני תאים (מקלחת-שירותים), בגובה עמידה.
הפתיחה של אוהל זה מהירה והוא מגיע עם מוטות פלדה ופיברגלס אשר מספקים לו גמישות מקסימלית וחוזק (משקל נתמך: עד 10 ק"ג). . אוהל זה מוצע במגוון רחב בצבעי קפה וגוונים של אפור וכחול.
חשוב לדעת:

 • תפוסה – אידיאלי לשני אנשים.
 • הקמה – פשוט מאוד להקים את האוהל וזאת באמצעות טכניקת ההשחלה. ערכת
  האוהל מגיעה עם 4 מוטות פלדה, 5 מוטות פיברגלס, 4 חבלים, 10 מסמרים
  העשויים מפלדה. ההרכבה קלה מאוד. באם מעוניינים להקים אוהל מקלחת חשוב
  לחזק אותו עם חבלים ומסמרים.
 • גובה – ניתן לעמוד בקלות באוהל, שכן הגובה במרכז האוהל הוא 2.10 מטרים.
 • חלונות דלתות וגג – שני חלונות ודלת אחת. האוהל כולל דלת גדולה עם רוכסן
  המאפשרת כניסה קלה ומהירה לאוהל. יש גג וחלונות העשויים מרשת המאפשרים
  איוורור מקסימלי. קיים חלון בצד האוהל דרכו יש גישה לכיס החיצוני של האוהל בו
  אחסנתם שמפו ועוד.
 • מידות – 2.13X1.06 מטר גובה 2.10 מטר.
 • משקל אוהל – 7.7 ק"ג.
 • חומרים – בד, פלדה, פוליאסטר, פיברגלס.

חשוב לדעת: מסביב לרצפת אוהל המקלחת יש בד רשת אשר משמש את צרכני האוהל בעת זרימת מים. בנוסף, יש גם כיסוי גשם נשלף העשוי מפוליאסטר עם ציפוי מיוחד המאפשר פרטיות מרבית ומגן ומשמש כהצללה לשמש ועמידות בפני הגשם. בנוסף, יש ווים בצד העליון ובצד האוהל לתלייה קלה של תיק מקלחת. אוהל זה קל לנשיאה והוא הוא מגיע עם תיק דחיסה של אוקספורד. אוהל זה נבחר על ידי אמזון כמוצר מומלץ והצרכנים בחרו לתת למוצר זה ניקוד של 4.4 מתוך 5.

11. אוהל Alvantor – אוהל זה זכה לדירוג גבוה מצד הצרכנים (4.6 מתוך 5 מצד צרכני אמזון),
ונחשב לאחד מאוהלי המקלחת האיכותיים. אוהל זה נייד, קל משקל, אוהל פופ אפ (כך שלא צריך להתחיל ולהרכיב אותו), ניתן להקימו תוך שניות ואוהל המספק הגנת UV (בדרגת הגנה של 50+ UPF).

הבד ממנו הוא עשוי (בד OXFORD), עמיד בפני החום, עמיד בפני לחות גבוהה, עמיד בפני שריטות וחבטות, עמיד בפני בוץ, עמיד בפני גריז, עמיד בפני קורוזיה ומרווח. אוהל זה מאפשר לכל אדם לעמוד בנוחות, שכן מדובר על אוהל רחב וגבוה. ניתן להשתמש בה למגוון רחב של מטרות, כמו למשל חדר הלבשה להחלפת ביגוד, חדר שירותים, חדר להגנה מפני השמש ואוהל מקלחת. האוהל מגיע עם תיק נשיאה.

האוהל שוקל כ- 3.4 ק"ג. הוא מגיע עם 4 שקיות חול ו- 8 יתדות אשר עוזרות לשמור על יציבות האוהל. 1.34 מטרים רוחב, 2.13 מטרים גובה. האוהל מגיע עם כיסי אחסון על מנת שתוכלו לאחסן את הפלאפון שלכם ואביזרים נוספים. יש בו גם ווים עליהם ניתן לתלות מגבות או בגדים.

דברים נוספים אותם כדאי לדעת אודות אוהל Alvantor הם:

הוא עשוי 100% פוליאסטר.
מיוצר לרוב בארצות הברית . בד הטפלון הוא של המותג הידוע Imported והוא נקרא: פולי-
אוקספורד. בנוסף הוא מוגן על ידי ציפוי ויניל אשר מספק הגנה גבוהה מאוד מפני קרינת
השמש.

יש באוהל רצפת PE שהיתרון הגדול בה הוא שהיא שומרת על החפצים ועל האוהל בכלל, נקי. בחלק התחתון של האוהל יש הגנת צינור אשר הופכת אותה לעמיד. חשוב לדעת שהכניסה הגדולה לאוהל והרשת העליונה באוהל הובילו למצב של אוורור האוהל 360 מעלות ופיזור טוב יותר של ריחות וחום הגוף. החלק העליון של האוהל מספק מלבד אוורור גם תאורה טבעית של השמש וכניסת אור.

נקודות חשובות טרם קניית אוהל מקלחת 

טרם אתם מחליטים לרכוש אוהל מקלחת שטח או אוהל בו תוכלו למקם שירותים המותאמים לשטח חשוב
שתיקחו בחשבון את הדברים הבאים:

 • מסגרת אוהל – תמיד חשוב לבחור באוהל עם מסגרת קשיחה, אשר תעמוד במצבים של סופת רוחות וגשמים.
 • הרחבות – הערכה אותה אתם קונים צריכה להגיע עם לפחות 4 הרחבות אשר ישרתו אתכם למטרת הצמדת היתדות על הקרקע.
 • גגון – חשוב לוודא שהגגון של האוהל אותו אתם קונים הינו אטום למים. הבד צריך להיות עשוי מבד סינתטי איכותי. בד איכותי לא ידהה בשמש החזקה או בגשמים ויחזיק מעמד לאורך זמן.
 • משקל – רצוי לבחור באוהלים במשקלים קלים, שכן אלו ניתנים לניוד קל ומהיר.
 • ניקוי – טרם רכישת אוהל מקלחת שטח יש לוודא שניתן לכבס אותו, שכן הניקיון של האוהל הוא פרמטר חשוב.
 •  הרכבה קלה – יש לוודא שאתם מצליחים להרכיב ולפרק את האוהל בקלות (לא צריך להיות יותר מחמש דקות), שכן הדבר האחרון בו מעוניינים הוא להסתבך עם הרכבה ארוכה של אוהל כאשר עייפים מטיול השטח וכל מה שרוצים הוא לאכול ולישון.
 • מחברים – תמיד יש לוודא שהאוהל מגיע עם כל המחברים / תופסנים החיוניים להרכבה.
 • אחריות – לא קונים מוצר ללא אחריות. תמיד יש לבדוק לכמה זמן האחריות תקפה ומה היא מכסה. אוהל מקלחת שטח – כי מגיעה לכם פרטיות בכל מקום בו אתם שוהים.

מעוניינים לקבל פרטים נוספים ?
מלאו את הטופס וניצור קשר בהקדם!

אבי לוין

קצת עליי..

ביום יום אני הנדסאי אלקטרוניקה, אך התחביב העיקרי שלי הינו אוהלים וקמפינג.

יצירת קשר מהירה
חדש באתר