אוהל סיירים

תוכן עניינים מהיר

מה הם אוהלי סיירים? למה הם משמשים? איזה סוגים אוהלים קיימים בקטגוריית אוהלי סיירים ומה הן רמות המחיר של אוהלים מסוג זה? כל מה שצריך וחשוב לדעת אוהלי סיירים בעמוד שלפניכם

אוהל סיירים, המוכר לרבים מאיתנו מתקופת השירות הצבאי, הוא למעשה שם כולל לאוהלים המיועדים למטרות לינה בשטח. אוהלים אלו מוצעים לצרכנים כיום במבחר גדול ומרשים של דגמים וגדלים. בניגוד לאותו אוהל צבאי המוכר בשם אוהל סיירים, בקטגוריית אוהלי סיירים המשווקת כיום לקהל הרחב, תוכלו למצוא עשרות דגמים של אוהלי קמפינג זוגיים ומשפחתיים המותאמים ללינת שטח ל-2 עד 10 אנשים ויותר.

סוגי אוהלים בקטגוריית אוהלי סיירים

אוהלי סיירים הם למעשה שם כולל למספר סוגי אוהלים שונים שהמכנה המשותף ביניהם בא לידי ביטוי במטרת השימוש בהם כאוהלים המיועדים למטרות לינה בשטח. בין יתר סוגי האוהלים הנכללים בקטגוריית אוהלי סיירים תוכלו למצוא:

  • אוהל סיירים צבאי – אוהל קטן העשוי משתי יריעות מתוחות בתבנית גג משופע המשמש למטרות לינת שטח של סיירים בצבא, תרמילאים וכדומה.
  • אוהל סיירים צופים – אוהל מחנאות סטנדרטי המגיע בתצורת אוהל סיירים צבאי ובגדלים המותאמים ללינת שטח של 2 עד 4 חניכי צופים.
  • אוהל איגלו – סוג של אוהל סיירים משפחתי המיועד למטרות לינה בשטח למשפחות בנות 4 עד 8 איש. כמו כן, תוכלו למצוא דגמים של אוהלי איגלו קטנים יותר המיועדים ל-2 אנשים
  • אוהל בן רגע – אוהל ללינת שטח המתאפיין בפתיחה מהירה, מותאם ללינת שטח למשפחות בנות 4 עד 10 איש.
  • אוהלי סיירים גדולים – אוהלי ענק המיועדים ללינת שטח של קבוצות בנות 10 עד 20 איש. אוהלים אלו הינם בעלי ריבועי והם שונים מתצורתם של סוגי אוהלי הסיירים האחרים.

מה חשוב לבדוק כאשר רוכשים אוהלי סיירים?

רכישת אוהלי סיירים, בדומה לרכישת כל ציוד מחנאות אחר, מומלץ שתעשה באמצעות בתי עסק העוסקים ומתמחים בנושא, וזאת על מנת להבטיח לעצמכם מספר יתרונות שירות מרכזיים הכוללים בין היתר: היצע גדול של אוהלי סיירים המותאמים למטרת השימוש בהם, אוהלים המיוצרים מחומרי גלם איכותיים השומרים על עמידותם לאורך זמן, וכמובן, אחריות בכל רכישה.

מעבר לכך, בחירת אוהל סיירים חשוב שתעשה בהתאם לצרכי השימוש הנחוצים לכם, ולכן, חשוב לבחור את גודל האוהל בהתאם למספר האנשים העתידים ללון בו. כיום, ישנם עשרות דגמים של אוהלי סיירים המיועדים ללינת שטח, כאשר חלק מהדגמים משלבים בתוכם פתחי כניסה ויציאה בגדלים שונים, חלונות,  רשתות נגד יתושים ופתחי אוורור עליוניים לאוורור מיטבי של האוהל. דבר נוסף שחשוב לבדוק במהלך רכישת אוהל סיירים הוא אופן הפתיחה וההקמה של האוהל ולוודא שמדובר באוהל הניתן להקמה מהירה. כמו כן, חשוב לוודא שמדובר באוהל המיוצר מחומרי גלם עמידים למים.

במידה ואתם מתכננים טיול תרמילאים במהלכו כל הציוד נישא על גביכם, חשוב לבדוק שמדובר באוהל סיירים הניתן לקיפול אופטימאלי על מנת לצמצמם ככל הניתן את שטח האחסון הנדרש לכם לנשיאת האוהל בתוך התרמיל.

שימו לב לאחריות – כל סוגי האוהלים המשווקים על ידי בתי עסק מובילים בתחום, מגיעים עם תעודת אחריות מטעם היצרן ו/או היבואן הרשמי וזאת לתקופה של עד 12 חודשים בממוצע.

אוהל סיירים מחיר – מה חשוב לדעת?

אוהלי סיירים משווקים ברמות שונות של מחיר, כאשר אוהל סיירים מחיר נקבע בין היתר בהתאם לסוג האוהל, גודלו, איכויות חומרי הגלם מהם הוא מיוצר, אופן פתיחתו וקיפולו, וכמובן, רמת האבזור של האוהל (חלונות רשת נגד יתושים, בד מגן לגשם וכדומה).

אוהל סיירים זוגי בגודל ממוצע משווק בעלויות משתנות של החל מ-190 ש"ח עד 290 ש"ח, כאשר מחירו של אוהל סיירים גדול יותר המיועד ל-4 עד 8 איש, נע בין 300 ל-800 ש"ח ויותר. אוהלי סיירים גדולים יותר המיועדים ל-8 איש ויותר, משווקים בעלויות משתנות של החל מ-800 ועד 1,600 ש"ח וזאת בהתאם לאיכויות חומרי הגלם מהם מיוצר האוהל ורמת האבזור של האוהל.

לסיכום, אוהלי סיירים הם הגדרה כוללת למספר סוגים שונים של אוהלים המיועדים למטרות לינה בשטח והם כוללים עשרות דגמים של אוהלי קמפינג ומחנאות בגדלים שונים המיודעים לתרמילאים יחידים, זוגות, משפחות וקבוצות.

 

מעוניינים לקבל פרטים נוספים ?
מלאו את הטופס וניצור קשר בהקדם!
אהבתם? שתפו את המאמר לחבר/ה בן/ת זוג

קצת עליי..

ביום יום אני הנדסאי אלקטרוניקה, אך התחביב העיקרי שלי הינו אוהלים וקמפינג.

יצירת קשר מהירה
חדש באתר