אוהל חינה להשכרה

אוהל חינה להשכרה

תוכן עניינים מהיר

טקס החינה הוא מהאירועים המשמחים ביותר בחיים, הנערכים בקרב זוגות מעדות המזרח שעומדים להינשא. הטקס החגיגי כולל הענקת מתנות לבני הזוג, כיבוד מגוון וממתקים לרוב, המסמלים את השפע, העושר והאושר שהמשתתפים בטקס מאחלים לכלה ולחתן. אוהל חינה להשכרה יכול לפתור את סוגיית המקום שבו ניתן לערוך את הטקס, שבדרך כלל מוזמנים אליו בני משפחה וחברים רבים.

הפקת חינה – כל מה שצריך לדעת

יש להתייחס אל הפקת חינה ממש כפי שמתייחסים להפקת חתונה או כל שמחה משפחתית אחרת, מבחינת סדר המשימות שכדאי לבצע, על מנת לקיים חגיגה מכובדת ושמחה.

לפני הכל, חשוב לבחור את המיקום של המסיבה. כיוון שמקובל לערוך טקס חינה במקום סגור, אוהל חינה להשכרה נותן את המענה המושלם על אף שהוא ממוקם תחת כיפת השמיים:

  1. אוהלים לחינה הם בעלי תקרה חזקה ועשויים מחומרים העמידים בפני כל מזג אויר, בין אם חם מאוד בחוץ ובין אם קר וגשום. השכרת ציוד לחינה מלבד האוהל עצמו, למשל מיחם, מקרר, ריהוט או אפילו כפתן לחינה, מאפשרת את קיום הטקס והמסיבה בשלווה ובנוחות, מבלי שעונות השנה יהוו חסם כלשהוא.
  2. קל לארגן תפאורה לחינה בתוך אוהל שהושכר במיוחד לכבוד החגיגה: בניגוד לקיום מסיבה בתוך הבית, הדורשת הזזת רהיטים ופינוי חפצים, האוהל הוא ממש כמו חדר ריק שניתן לעצבו מלכתחילה בהתאם לצרכים ולרצון האישי של בני הזוג.
  3. מארגנת חינה מקצועית יכולה לסייע לבני הזוג להפיק את הטקס שלהם בהתאם לעדה שאליה הם משתייכים. זה אומר שהאוהל עבורה הוא המעטפת של האירוע ובהתאם לאופייה של החגיגה, לרבות מספר האורחים, מנהגי הטקס והתוכנית האמנותית אם יש כזאת, ניתן לייצר מסיבה מושלמת ושמחה.

איזה ציוד כדאי לשכור לכבוד החינה וכמה זה עולה?

בהתאם לכמות המשתתפים, ניתן להזמין אוהל חינה להשכרה הכולל גם את מרבית הציוד הנדרש, או אפילו את כולו. מלבד אוהל המתאים לקיום טקס החינה, חשוב לדאוג למקום ישיבה נוח עבור האורחים ולשהות נעימה– כלומר מאווררים או מזגנים ניידים בקיץ, או תנורים בחורף.

בדרך כלל ניתן יהיה לשכור אוהל חינה באופן חד פעמי בעלות שמתחילה ב 1000 שקלים ליום בממוצע, עבור אוהל המכיל כאורחים וכן כסאות ושולחנות בכמות מספקת. אוהלים גדולים ומרווחים עוד יותר, שיכולים להכיל כמאה אנשים, יעלו כ 1500 שקלים בממוצע ליום. המחירים הללו כוללים הרכבה ופירוק של האוהל, מה שאומר שהחוגגים יכולים להתרכז בטקס עצמו ובשמחה הנלווית אליו וזהו היתרון המרכזי של השימוש בשירות זה.

איזה אוהל מתאים לי?

אוהל רחב ידיים, שעמיד בפני מזג האוויר, נותן מענה מצוין למי שמעוניין לקיים חגיגה אינטימית יחסית ומעדיף לערוך את טקס החינה בחצר ביתו ולא באולם. אוהלים המיועדים לחגיגות כמו חינה וגם למסיבות או התכנסויות מכל סוג שהוא, מגיעים במגוון סוגים ומידות, מה שאומר שאת האוהל המתאים ניתן לשכור בהתאם לכמות המשתתפים שעומדים להגיע, כמו גם לאופי המסיבה עצמה – למשל, אוהל גדול יותר למסיבה הכוללת ריקודים ומופע כלשהוא, הדורש רחבה גדולה, או אוהל מצומצם בגודלו שמיועד לסעודה בלבד.

השכרת ציוד לחינה

התפאורה, הציוד, הריהוט וגם הכיבוד – כל אלו הם חלק בלתי נפרד מן הטקס והם אלה שמעניקים לו את אופיו המיוחד. אצל משפחות מסוימות נהוג להעביר חפצים מסוימים מדור לדור, למשל כפתן לחינה, תכשיטים או תלבושות חגיגיות של העדה. כתוספת להם או במקומם, ניתן כאמור גם לשכור את הציוד הזה מחברה חיצונית.

אפשר לשלב בין חגיגה הנערכת בתוך האוהל, לבין מסיבת ריקודים שמתקיימת מחוצה לו. החינה צריכה להיות המסיבה הכי שמחה שיש, בנוסף לחתונה עצמה, לכן בחירה נבונה של האוהל המיועד להשכרה תהיה הבסיס החשוב ביותר לעריכת החגיגה עצמה.

מעוניינים לקבל פרטים נוספים ?
מלאו את הטופס וניצור קשר בהקדם!

אבי לוין

קצת עליי..

ביום יום אני הנדסאי אלקטרוניקה, אך התחביב העיקרי שלי הינו אוהלים וקמפינג.

יצירת קשר מהירה
חדש באתר